Www.phonak.com. Слухові апарати розроблено в Швейцарії, вони зареєстровані та дозволені для використання МОЗ України.

Компанія «Інфотон» є дистриб’ютором продукції компанії Фонак в Україні. Вся продукція сертифікована.

+38044-277-64-65 www.infoton.kiev.ua e-mail: office@infoton.kiev.ua    Всі продукти, що доступні в Україні

 

 

 

 

 

Моделі Naída Junior - перші в своєму роді слухові апарати, що спеціально розроблені з врахуванням специфічних потреб дітей з III-IV ступенем втрати слуху/глухотой.

Сила, що здатна змінити життя

 

Завдяки своїй унікальній ефективності та функціональності Naída знову підтверджує лідерство Phonak в сегменті потужних слухових апаратів. Апарати Naída Juniorr оснащені новітніми цифровbми технологіями та надають дітям з важкими вадами слуху/глухотою чудові життєві зміни. Naída Junior гарантує максимальну ефективність незалежно від того де знаходиться дитина та чим займається. Маючи найширший серед усіх слухових апаратів діапазон частот Naida Junior дозволяє дитині почути шелест листя, шуркіт книжкових сторінок и ніжний тихий шепіт матері, що не дозволяє жодний інший слуховий апарат !

·  Real Ear Sound - Визначення джерела звуку

·  Подавлення шуму вітру WindBlock - Комфорт на свіжому повітрі

·  Система шумоподавлення NoiseBlock - Комфорт в звучанні

·  SoundFlow - Автоматичне підлаштування

·  SoundRecover - Відновлення можливості чути високочастотні звуки

·  Технологія WhistleBlock - Свобода від зворотнього звязку

·  Акустично оптимізований вент (AOV) - Свобода від оклюзії

·  QuickSync - Одночасне управління двома апаратами

·  Водозахищеність - Надійність в будь-яких умовах

·  Стильний дизайн - Мініатюрний, естетично привабливий та високоергономічний

Діапазон налаштування Naída Junior

Для забезпечення оптимальної функціональності слухових апаратів важливо, щоб вони повністю відповідали розміру вух дитини. Внаслідок постійних фізичних змін форми та розміру вуха дитини до слуховим аппаратів наявні особливі вимоги. Маленьким дітям зазвичай рекомендують завушні слухові апарати, оскільки вони найбільш міцні, прості у використанні, а також полегшують процес щоденного видалення вушної сірки. Зважаючи на те, що форма та розмір вушного каналу дитини постійно змінюються, слід час від часу виготовлятиь нові вушні вкладиші.

Слухові апарати  Naida S Junoir всіх моделей доступні в різних яскравих кольорах, що до вподоби більшості дітей. Підлітки зазвичай надають перевагу непомітним моделям слухових апаратів, оскільки частіше за все, вони не бажають відрізнятися від своїх друзів. Асортимент Naída Junior включає в себе моделі SuperPower (13) та UltraPower (675) в 18 кольорових рішеннях, включаючи  життєрадісні візерунки Саванна та Сафарі

Як слухові апарати можуть допомогти дитині?

Слухові аппарати надають дитині з вадами слуху можливість розвивати свої мовні навички та приймати активну участь в соціальному житті, наприклад, у школі - на рівних з однолітками.

Людині з вадами слуху зазвичай важко  розрізнити мову там шум. Це особливо стосується дітей, оскільки їх мова ще не повністю развинута, в результаті чого їм важко відгадати слова, що вони не дочули. Таким чином, сучасні слухові апарати надають величезну користь дітям, що погано чують. Вони подавляють фоновий шум, що заважає, та виділяють бажані звуки як, наприклад, мова.

Якщо Ваша дитина має вади слуху на обидва вуха важливо, щоб воан носила два слухових апарата.

Таке бінауральне налаштуванняа поліпшує розбірливість мови в шумних обставинах.